Otevře hlavní stránku společnosti AmaPro
Internetové stránky určené pro studenty středních a vysokých odborných škol.


amapro.cz/odkazy Projekt eliminuje vyhledávání klíčových slov na komerčních stránkách a v e-schopech.

Nový projekt AmaPro
Veřejné vysoké školy
Akademie múzických umění v Praze
Akademie výtvarných umění v Praze
Česká zemědělská univerzita v Praze
České vysoké učení technické v Praze
Janáčkova akademie múzických umění v Brně
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Masarykova univerzita v Brně
Mendelova universita v Brně
Ostravská univerzita v Ostravě
Slezská univerzita v Opavě
Technická univerzita v Liberci
Univerzita Hradec Králové
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
Univerzita Karlova v Praze
Univerzita Palackého v Olomouci
Univerzita Pardubice
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
Vysoká škola báňská-Technická univerzita Ostrava
Vysoká škola ekonomická v Praze
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
Vysoká škola umělecko-průmyslová v Praze
Vysoké učení technické v Brně
Západočeská univerzita v Plzni
Vysoká škola polytechnická Jihlava


Soukromé vysoké školy
Bankovní institut vysoká škola, a.s., Praha
Evropský polytechnický institut, s.r.o., Kunovice
Vysoká škola hotelová v Praze 8, s.r.o.
Vysoká škola finanční a správní, o.p.s., Praha
Vysoká škola Karlovy Vary, o.p.s.
Vysoká škola podnikání, a.s., Ostrava
ŠKODA AUTO a.s. Vysoká škola - Mladá Boleslav
Literární akademie (Soukromá vysoká škola Josefa Škvoreckého), s.r.o., Praha
Vysoká škola cestovního ruchu, hotelnictví a lázeňství, s.r.o. , Praha
Soukromá vysoká škola ekonomických studií, s.r.o.,Praha
Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
Akademie STING, o.p.s., Brno
Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.
Univerzita Jana Amose Komenského Praha, s.r.o.
Vysoká škola Karla Engliše v Brně, a.s.
Anglo-americká vysoká škola, o.p.s. , Praha
Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o., Praha
Vysoká škola aplikovaného práva, s.r.o., Praha
Vysoká škola ekonomie a managementu, o.p.s., Praha
University of New York in Prague, s.r.o.
Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky, a.s., Praha
Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o.p.s.
Středočeský vysokoškolský institut,s.r.o., Kladno
Mezinárodní baptistický teologický seminář Evropské baptistické federace, o.p.s.,Praha
Západomoravská vysoká škola Třebíč, o.p.s.
Academia Rerum Civilium - Vysoká škola politických a společenských věd, s.r.o., Kolín
Vysoká škola evropských a regionálních studií, o.p.s.,České Budějovice
Rašínova vysoká škola s.r.o., Brno
Vysoká škola regionálního rozvoje, s.r.o., Praha
Filmová akademi Miroslava Ondříčka v Písku, o.p.s.
Vysoká škola tělesné výchovy a sportu Palestra, s.r.o., Praha
NEWTON College, a.s., Brno
Vysoká škola logistiky, o.p.s., Přerov
Vysoká škola zdravotnická, o.p.s. , Praha
B.I.B.S., a.s. Brno International Business School
Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo, s.r.o.
Moravská vysoká škola Olomouc, o.p.s.
Vysoká škola obchodní a hotelová, s.r.o., Brno
CEVRO Institut, o.p.s., Praha
Unicorn College s.r.o. , Praha
Vysoká škola aplikovaných ekonomických studií v Českých Budějovicích, s.r.o.
Vysoká škola realitní - Institut Franka Dysona s.r.o.
Vysoká škola sociálně-správní, Institut celoživotního vzdělávání Havířov, o.p.s.
AKCENT College, s.r.o., Praha
Archip, s.r.o.
Vysoká škola aplikované psychologie, s.r.o.


Střední školy
1. KŠPA s.r.o.
Ahol
Euroškola Česká Lípa
Hermés MB, s.r.o.
Manažerská akademie, soukromá střední škola Beroun
Obchodní akademie Dr. A. Bráfa a Státní jazyková škola, Třebíč
Soukromá střední ekonomická škola se sportovním zaměřením s.r.o.
Soukromá střední podnikatelská škola, o.p.s.
Soukromá střední škola DANAÉ
Soukromá VOŠ a SP škola, spol. s r.o.
Soukromá vyšší odborná škola ekonomická a dopravní Ostrava
SSOŠ a SOU Bean s.r.o Praha a Staňkov
Střední ekonomicko-podnikatelská škola Spektrum, s.r.o.
Střední škola cestovního ruchu s.r.o.
Střední škola podnikatelská a VOŠ, s.r.o.
Střední škola Podnikatelská akademie, s.r.o.
Škola ekonomiky a cestovního ruchu, soukromá střední odborná škola
Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborná škola Ekonom
1st International School of Ostrava, s. r. o.
4.A Gymnázium Soběslav
AG Praha
Akademické gymnázium
Akademické gymnázium, škola hlavního města Prahy
Anglické gymnázium
Anglické gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, s.r.o.
Arcibiskupské gymnázium
Arcibiskupské gymnázium
Arcibiskupské gymnázium
Arcus Praha s. r. o.
Biskupské gymnázium
Biskupské gymnázium
Biskupské gymnázium
Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína
Blog gymplák
CineClub
Církevní gymnázium Plzeň
Církevní gymnázium sv. Voršily
Cyrilometodějské gymnázium
České reálné gymnázium
Česko-anglické gymnázium
Česko-italské jazykové gymnázium
Čtyřleté a osmileté gymnázium
Dvořákovo gymnázium a Obchodní akademie
EDUCAnet - Soukromé gymnázium Kladno
EG Auxis Praha
EKO gymnázium
Eko Gymnázium Brno
Ekogymnázium Poděbrady
Euroregionální Gymnázium a Střední pedagogická škola
GJH Praha
GJK Praha
GJN Praha
GJP Praha
GJS Praha
GKČ Dobříš
GOA Sedlčany
Gymnasium Jevíčko
Gymnasium Josefa Škvoreckého
Gymnázia J. G. Mendela a ZUŠ, spol s r. o.
Gymnázia P. Křížkovského s uměleckou profilací, s. r. o.
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium
Gymnázium a obchodní akademie Sedlčany
Gymnázium a Obchodní akademie Stříbro
Gymnázium a Obchodní akademie v Jaroměři
Gymnázium a Obchodní akademie Vrchlabí
Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří
Gymnázium a SPgŠ Čáslav
Gymnázium a Sportovní gymnázium
Gymnázium a sportovní gymnázium Jilemnice
Gymnázium a Sportovní gymnázium Nad Štolou
Gymnázium a Sportovní gymnázium Nad Štolou
Gymnázium a Sportovní gymnázium Přípotoční
Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Vimperk
Gymnázium a střední odborná škola Hořice
Gymnázium a Střední odborná škola Orlová
Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany
Gymnázium a základní škola Josefská, Praha 1
Gymnázium a ZŠ Jiřího Gutha - Jarkovského
Gymnázium Arabská
Gymnázium Arabská
Gymnázium Benešov
Gymnázium Bernarda Bolzana
Gymnázium Beskydy Mountain Academy
Gymnázium Bílina
Gymnázium Blansko
Gymnázium Blansko 4.B
Gymnázium Blovice
Gymnázium Bohuslava Balbína
Gymnázium Botičská
Gymnázium Boženy Němcové
Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové
Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o., s.r.o.
Gymnázium Brno-Bystrc
Gymnázium Brno-Bystrc
Gymnázium Brno-Líšeň
Gymnázium Brno-Řečkovice
Gymnázium Brno
Gymnázium Brno
Gymnázium Břeclav
Gymnázium Bučovice
Gymnázium Budějovická Praha 4
Gymnázium ČB
Gymnázium Čelákovice
Gymnázium Česká Lípa
Gymnázium Česká Lípa
Gymnázium Českolipská
Gymnázium Českolipská
Gymnázium Českolipská Praha 9
Gymnázium Český Brod
Gymnázium Český Brod
Gymnázium Český Krumlov
Gymnázium Český Těšín
Gymnázium Český Těšín
Gymnázium Čs. exilu 669
Gymnázium Dobruška
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice
Gymnázium Dr. Josefa Pekaře
Gymnázium Dr. Karla Polesného ve Znojmě
Gymnázium dr.Václava Šmejkala
Gymnázium Dvůr Králové nad Labem
Gymnázium Elgartova
Gymnázium Elgartova
Gymnázium Elišky Krásnohorské
Gymnázium F. X. Šaldy
Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Gymnázium Františka Křižíka
Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov n/K
Gymnázium Františka Palackého
Gymnázium Františka Palackého, ValMez
Gymnázium Františka Živného Bohumín
Gymnázium Františka Živného, Bohumín
Gymnázium Frenštát pod Radhoštěm
Gymnázium Frenštát pod Radhoštěm
Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
Gymnázium Hády
Gymnázium Havířov
Gymnázium Hladnov
Gymnázium Hladnov
Gymnázium Horní Počernice
Gymnázium Horní Počernice
Gymnázium Hrabůvka
Gymnázium Hranice
Gymnázium Hranice
Gymnázium Chotěboř
Gymnázium Chotěboř
Gymnázium Christiana Dopplera
Gymnázium Ivana Olbrachta Semily
Gymnázium J. K. Tyla – Hradec Králové
Gymnázium J. Seiferta
Gymnázium J. V. Jirsíka
Gymnázium J.G.Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola
Gymnázium J.S.Machara, Brandýs/Stará Boleslav
Gymnázium J.V. Jirsíka
Gymnázium Jablonec
Gymnázium Jakuba Škody
Gymnázium Jana Blahoslava
Gymnázium Jana Blahoslava, Přerov
Gymnázium Jana Keplera, Praha 6
Gymnázium Jana Masaryka, Jihlava
Gymnázium Jana Nerudy, Praha
Gymnázium Jana Opletala v Litovli
Gymnázium Jana Opletala, Litovel
Gymnázium Jana Palacha, Mělník
Gymnázium Jana Palacha, Praha 1
Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5
Gymnázium Jaroslava Seiferta, Praha 9
Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Gymnázium Jateční
Gymnázium Jeseník
Gymnázium Jihlava
Gymnázium Jilemnice | Údolí sviní
Gymnázium Jírovcova
Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského
Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora
Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady
Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady
Gymnázium Jižní Město
Gymnázium Jižní Město
Gymnázium Josefa Ressela
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim
Gymnázium Josefská
Gymnázium Josefská 7
Gymnázium Kadaň
Gymnázium Kadaň
Gymnázium Karviná
Gymnázium Karviná
Gymnázium Kolín
Gymnázium Kroměříž
Gymnázium Křenová
Gymnázium Ladislava Jaroše, Holešov
Gymnázium Líšeň
Gymnázium Litoměřická, Praha 9
Gymnázium Luďka Pika
Gymnázium Luďka Pika Plzeň
Gymnázium Mariánské Lázně
Gymnázium Matyáše Lercha
Gymnázium Matyáše Lercha
Gymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
Gymnázium Milevsko
Gymnázium Minerva
Gymnázium Mnichovo Hradiště
Gymnázium Moravská Třebová
Gymnázium Moravská Třebová
Gymnázium Moravské Budějovice
Gymnázium Moravský Krumlov
Gymnázium Most
Gymnázium Na Pražačce
Gymnázium Na Vítězné pláni
Gymnázium na Zatlance
Gymnázium Nad Alejí
Gymnázium Nad Kavalírkou
Gymnázium Nad Štolou
Gymnázium Náchod
Gymnázium Nymburk
Gymnázium Ohradní
Gymnázium Olgy Havlové
Gymnázium Olgy Havlové
Gymnázium Olomouc-Hejčín
Gymnázium Olomouc - Hejčín
Gymnázium Omská
Gymnázium Omská
Gymnázium Opatov
Gymnázium Orlová
Gymnázium Ostrava-Poruba, Čs. exilu 669
Gymnázium Ostrava-Zábřeh
Gymnázium Ostrava-Zábřeh
Gymnázium Ostrava Hrabůvka
Gymnázium Ostrov
Gymnázium Otrokovice
Gymnázium Oty Pavla
Gymnázium P. Křížkovského
Gymnázium Pardubice
Gymnázium Pelhřimov
Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
Gymnázium Písnická Praha 4
Gymnázium Plasy
Gymnázium Plzeň
Gymnázium pod Svatou Horou
Gymnázium Praha 9
Gymnázium prof. Jana Patočky
Gymnázium Příbram
Gymnázium Řečkovice
Gymnázium Říčany
Gymnázium Říčany
Gymnázium Soběslav
Gymnázium Svitavy
Gymnázium Šlapanice
Gymnázium Špitálská
Gymnázium Šumperk
Gymnázium T.G.M. Hustopeče
Gymnázium Táborská
Gymnázium Teplice
Gymnázium TGM Litvínov
Gymnázium TGM Litvínov
Gymnázium Thomase Manna
Gymnázium Trutnov
Gymnázium Třebíč
Gymnázium Třinec
Gymnázium Turnov
Gymnázium U Libeňského zámku
Gymnázium U Libeňského zámku
Gymnázium U Libeňského zámku
Gymnázium Uherské Hradiště
Gymnázium Ústí nad Labem
Gymnázium Ústí nad Orlicí
Gymnázium v Kadani
Gymnázium v Nymburce
Gymnázium Václava Beneše Třebízského
Gymnázium Václava Hlavatého
Gymnázium Valašské Klobouky
Gymnázium ve Velkém Meziříčí
Gymnázium Vítězslava Nováka
Gymnázium Vítězslava Nováka
Gymnázium Vlašim
GYMNÁZIUM VODĚRADSKÁ
Gymnázium Vodňany
Gymnázium Volgogradská 6a
Gymnázium Vysoké Mýto
Gymnázium Vysoké Mýto
Gymnázium Vyškov
Gymnázium Zábřeh
Gymnázium Zikmunda Wintra
Gymnázium Zlín
Gymnázium Žamberk
Gymnázium Žďár nad Sázavou
Gymnázium, Brno, Táborská 185
Gymnázium, Moravský Krumlov
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1
Gymnázium, Praha 9
Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště
Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola
Gympluj
Havlíčkovo gymnázium
Integra s.r.o.
Iuventas - Soukromé gymnázium a Střední odborná škola
Iuventas - Soukromé gymnázium a Střední odborná škola, s. r. o.
Klasické gymnázium Modřany
Klub absolventů Podještědského gymnázia
Klvaňovo gymnázium Kyjov
Kvarta jilemnického gymnázia
Lauderovy školy při židovské obci v Praze
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
Lingva - soukromé gymnázium
Lycée Francais de Prague
Masarykovo gymnázium
Masarykovo gymnázium Plzen
Masarykovo gymnázium Příbor
Masarykovo klasické gymnázium
Matiční gymnázium
Maturita2007.wz.cz
Maturitní ročník 2002/2003 Lounského gymnázia
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna
Moravské gymnázium Brno
Naše áčko
Noviny Lepařova gymnázia
Oficiální stránky 1. Německého zemského gymnasia
OPEN GATE
Osmileté gymnázium Buďánka
Podještědské gymnázium
Podještědské gymnázium s.r.o.
Podještědské gymnázium s.r.o.
PORG-gymnázium a základní škola Libeň
Portal Gymnázia Mariánské Lázně
První české gymnázium Karlovy Vary
První česko - ruské gymnázium
První obnovené reálné gymnázium
První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové
Purkyňovo gymnázium strážnice
Rakouská škola v Praze, o.p.s.
Reálné gymnázium a základní škola Prostějov (pobočka Prostějov)
Septima 97 gymnázia Dr. Randy
Slovaňák zone
Slovaňák zone
Slovanské gymnázium Olomouc
Slovanské gymnázium Olomouc
Slovanské gymnázium Olomouc
SOŠ chemická akademika Heyrovského a Gymnázium
SOŠ chemická akademika Heyrovského a Gymnázium
Soukromá střední odborná škola a Gymnázium Bean, s.r.o.
Soukromé gymnázium a Střední zdravotní škola Havířov, s. r. o.
Soukromé gymnázium a Střední zdravotnická škola Havířov
Soukromé gymnázium Ad Fontes
Soukromé gymnázium Altis Kunratice
Soukromé gymnázium Olomouc
Soukromé reálné gymnázium Přírodní škola
Soukromé reálné gymnázium Přírodní škola, obecně prospěšná společnost
Soukromé šestileté gymnázium v Ostravě-Hrabůvce, s. r. o.
Soukromé šestileté gymnázium v Ostravě
SPgŠ, Rodinná škola a Gymnázium Karlovy Vary
Sportovní gymnázium
Sportovní gymnázium
Sportovní gymnázium
Sportovní gymnázium Kladno
Sportovní gymnázium v Plzni
StG Praha
StG Praha
StG Praha
StG Praha
StG Praha
StG Praha
Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
Střední odborná škola pedagogická, gymnázium a VOŠ
Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium
Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Vyšší odborná škola, Střední škola, Gymnázium
Táborské soukromé gymnázium
Tercie A
The English College in Prague
Trojské gymnazium Svatopluka Čecha
Třídní stránky 8.E Gymnázium Čajkovského Olomouc 1996-2004
VOŠ, Gymnázium a SOŠ uměleckoprůmyslová Světlá n. Sázavou
Základní škola a Městské osmileté gymnázium
Základy společenských věd
ZŠ a Gymnázium J.G.Jarkovského
Bukaschool s.r.o.
Hotelová škola
Hotelová škola a SOU spol. strav. Praha -Klánovice
Hotelová škola a Vyšší odborná škola hotelnictví
Hotelová škola a vyšší odborná škola hotelnictví a turismu
Hotelová škola Bohemia
Hotelová škola Mariánské Lázně
SOŠ OBCHODU A SLUŽEB
SOU společného stravování a OU
Soukromá hotelová škola Hergesell, s.r.o.
Soukromá hotelová škola Hergesell, s.r.o.
Soukromá třinecká obchodní akademie a hotelová škola, spol. s r.o.
Střední hotelová škola
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.
Škola Hotelnictví a Gastronomie
Vyšší odborná škola a Hotelová škola
Vyšší odborná škola a Střední škola hotelová SČMSD Pelhřimov, s.r.o.
Vzdělávací akademie Havířov s.r.o.
3.D OAVM
Anglo-německá obchodní akademie, s.r.o.
Anglo-německá obchodní akademie, SOU obchodní
Bankovní akademie
Českoslovanská akademie obchodní
Českoslovanská obchodní akademie
Českoslovanská obchodní akademie Resslova 8
Evropská obchodní akademie, Děčín
Garance
Gymnázium pro zrakově postiženou mládež, Obchodní akademie a Obchodní škola
Integrovaná střední škola obchodní
Kostelecká soukromá obchodní akademie, s.r.o.
Masarykova obchodní akademie
Masarykova obchodní akademie Jičín
Masarykova základní škola a Obchodní akademie Tanvald
MěVG a ZŠ Klobouky u Brna
Moravskoslezská obchodní akademie
OA a Ekonomické lyceum Svatoslavova 333, Praha 4
OA a VOŠ obchodní Pionýrská 23
OA a VOŠ Uherské Hradiště
OA a VOŠE Mladá Boleslav
OA Chodov
OA Kroměříž
OA Mohelnice
OA Třeboň
OA, odborná škola a praktická škola pro tělesně postižené
Obchodní akademie
Obchodní akademie
Obchodní akademie
Obchodní akademie
Obchodní akademie
Obchodní akademie
Obchodní akademie
Obchodní akademie
Obchodní akademie
Obchodní akademie
Obchodní akademie a VOŠ sociální Ostrava
Obchodní akademie 98
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Přerov
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov
Obchodní akademie a Státní jazyková škola Písek
Obchodní akademie a Státní jazyková škola, Ústí nad Labem
Obchodní akademie a Střední pedagogická škola, Beroun
Obchodní akademie a střední průmyslová škola
Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko
Obchodní akademie a VOŠ obchodní, Brno
Obchodní akademie a Vyšší odborná škola cestovního ruchu Karlovy Vary
Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická Svitavy
Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická Tábor
Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Příbram
Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální Brno
Obchodní akademie Břeclav
Obchodní akademie Bučovice
Obchodní akademie Česka Lípa
Obchodní akademie Český Těšín
Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše
Obchodní akademie Dušní, Praha
Obchodní akademie Eldo, o.p.s.
Obchodní akademie Frýdek-Místek
Obchodní akademie Hodonín
Obchodní akademie Hořice
Obchodní akademie Hradec Králové
Obchodní akademie Choceň
Obchodní akademie Chrudim
Obchodní akademie Chrudim
Obchodní akademie Jihlava
Obchodní akademie Karlovy Vary
Obchodní akademie Kolín
Obchodní akademie Kolín
Obchodní akademie Liberec
Obchodní akademie Liberec
Obchodní akademie Mohelnice
Obchodní akademie Olomouc
Obchodní akademie Opava
Obchodní akademie Orlová
Obchodní akademie Orlová
Obchodní akademie Ostrava-Poruba
Obchodní akademie Pardubice
Obchodní akademie Pelhřimov
Obchodní akademie Stěbořice, s.r.o.
Obchodní akademie Šumperk
Obchodní akademie T. G. Masaryka
Obchodní akademie T.G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí
Obchodní akademie Teplice
Obchodní akademie Teplice
Obchodní akademie Teplice
Obchodní akademie TGM a Státní jazyková škola Jindřichův Hradec
Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín
Obchodní akademie Ústí nad Labem
Obchodní akademie v Českém Těšíně
Obchodní akademie v Plzni
Obchodní akademie v Plzni
Obchodní akademie Vinohradská 38
Obchodní akademie Vinohradská, Praha 2
Obchodní akademie Vlašim
Obchodní akademie Znojmo
Obchodní akademie, Český Těšín
Obchodní akademie, Hovorčovická 1281, Praha 8
Obchodní akademie, Obchodní škola a Praktická škola pro tělesně postižené
Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37
Obchodní akademie, SOŠ a VOŠ Velké Meziříčí
Obchodní akademie, Vyšší odborná škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zk
Ochodní akademie Karviná s.r.o.
Osmileté gymnázium
PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu
Pedagogické lyceum
Plzeňská obchodní akademie, s.r.o.
RG a ZŠ města Prostějova
SOU tradičních řemesel
Soukromá obchodní akademie Podnikatel, spol. s r.o.
Soukromá obchodní akademie SOAPA, s.r.o.
Soukromá obchodní akademie v Ostravě, s.r.o.
Soukromá obchodní akademie, o.p.s.
Soukromá obchodní akademie, spol. s r.o.
Soukromá Scola Comeniana - Obchodní akademie, spol. s r.o.
Soukromá střední odborná škola Jeseník s.r.o.
Soukromá střední odborná škola pro podnikatele DELTA Pardubice, s.r.o.
Soukromá střední škola Č.Budějovice, s.r.o.
Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání, s.r.o.
Soukromá vyšší odborná škola a Obchodní akademie
SSOŠ a SOU Prachatice, s.r.o.
Střední odborná škola
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou
Střední odborná škola informatiky a podnikání Praha
Střední odborná škola obchodní, s.r.o.
Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uničov
Střední škola ekonomiky, obchodu a služeb SČMSD Benešov, s.r.o.
VOŠ Karlovy Vary
VOŠ Kopřivnice
VOŠ, SPgŠ a OA Most
VOŠ, SPŠ a OA - Centrum celoživotního vzdělávání
VOŠE, OA Mladá Boleslav
Vyšší odborná škola a Obchodní akademie
Vyšší odborná škola a Obchodní akademie Chotěboř
Vyšší odborná škola ekonomická a Obchodní akademie
Vyšší odborná škola ekonomická a Obchodní akademie Praha
Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie Jablonec nad Nisou
AHOL - Střední odborná škola a Vyšší odborná škola
Domovy mládeže SOŠ OOM Malé Svatoňovice
Hodináři
Integrovaná střední škola Slaný
ISŠE Chomutov
Odborné učiliště požární ochrany Borovany
Solunka spol, s r.o.
SOŠ a SOU Belgická
SOŠ a SOU Blansko
SOŠ a SOU Horky nad Jizerou
SOŠ a SOU Odolena Voda
SOŠ Ahol
SOU a U Malé Svatoňovice
SOU Jana Tiraye Velká Bíteš
SOU Polička
SOU Sovadinova
SOU Veselí nad Moravou
Soukromá střední odborná škola ochrany osob a majetku
Soukromá střední odborná škola ochrany osob a majetku
SPŠE Ječná je věčná
SŠDSaJ Velká Chuchle
Střední odborná škola Net Office Orlová, s. r. o.
Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Učiliště
Střední odborné učiliště
Střední odborné učiliště
Střední odborné učiliště rybářské Třeboň
Střední odborné učiliště, odborné učiliště, praktická škola Olomouc
Střední škola fotografická, filmová a televizní
Střední škola oděvní
Vyšší odborná škola a Střední odborná škola podnikatelská Hradec Králové
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní Praha
ZŠ a SOŠ K Sídlišti
Akademie sociálního umění a léčebné pedagogiky TABOR
Střední pedagogická škola a SOŠ Krnov
Střední pedagogická škola Boskovice
Antitřebešínská stránka
Betlémská- průmyslová škola
Evropský polytechnický institut, s.r.o.
Průmyslová střední škola Letohrad
Příbramský Karel
Server Neptun, SPŠSE v Liberci
SOSP a SOUS Hranice
SOŠ a SOU Kuřim, s.r.o.
SOŠ průmyslová a SOU strojírenské
Souboj s HTML , SPŠE
Soukromá SPŠ a SOU nábytkářské, s.r.o.
Soukromá střední škola výpočetní techniky s.r.o.
SPŠ a SOU dopravní Plzeň
SPŠ a SOU nábytkářské Rosice
SPŠ a SOU Trutnov
SPŠ a SUPŠ Opava
SPŠ a VOŠ chemická Pardubice
SPŠ a VOŠ Chomutov
SPŠ a VOŠ Písek
SPŠ a VOŠ Příbram
SPŠ a VOŠ Strakonice
SPŠ a VOŠT Brno
SPŠ Bruntál
SPŠ Děčín
SPŠ dopravní, SOU a U Praha
SPŠ elektrotechnická Františka Křižíka
SPŠ elektrotechnická Praha 10
SPŠ Hradec Králové
SPŠ Jedovnice
SPŠ kamenická a sochařská, SOU kamenické Hořice
SPŠ keramická Bechyně
SPŠ Loket
SPŠ Mladá Boleslav
SPŠ Nové Město nad Metují
SPŠ Ostrov
SPŠ SaE, Resslova 5, Ústí nad Labem
SPŠ sdělovací techniky Praha
SPŠ stavební Opava
SPŠ stavební Ostrava
SPŠ strojnická Chrudim
SPŠ Strojnická Plzen
SPŠ strojnická Plzeň
SPŠ Vlašim
SPŠ, Frýdek-Místek
SPŠ, Ostrava- Vítkovice
SPŠD - pracoviště Koterovská
SPŠE a Vyšší odborná škola Pardubice
SPŠe Fr. Křižíka
SPŠE Františka Křižíka
SPŠE Ječná
SPŠE Mohelnice
SPŠE Pardubice elektro
SPŠE Praha 2, Ječná
SPŠel-it Dobruška
SPŠel.it Dobruška
SPŠS a JŠ, Kolín
SPŠST v Panské
Stránky třídy T2A
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební
Střední odborná škola průmyslová Edvarda Beneše, Břeclav
Střední odborná škola technická a Střední odborné učiliště Louny
Střední průmyslová a vyšší odborná škola
Střední průmyslová škola
Střední průmyslová škola Česká Lípa
Střední průmyslová škola dopravní
Střední průmyslová škola Dvůr Králové nad Labem
Střední průmyslová škola elektronická Havířov
Střední průmyslová škola elektrotechnická
Střední průmyslová škola elektrotechnická a SOU Frenštát p. Radhoštěm
Střední průmyslová škola elektrotechnická Brno
Střední průmyslová škola chemická Brno
Střední průmyslová škola Jihlava
Střední průmyslová škola Klatovy
Střední průmyslová škola Na Třebešíně, Praha
Střední průmyslová škola oděvní Prostějov
Střední průmyslová škola stavební
Střední průmyslová škola stavební
Střední průmyslová škola stavební České Budějovice
Střední průmyslová škola stavební Liberec
Střední průmyslová škola stavební v Mělníku
Střední průmyslova škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola
Střední průmyslová škola strojnická
Střední průmyslová škola v Děčíně
Střední průmyslová škola v Mladé Boleslavi
Střední průmyslová škola ve Frýdku-Místku
Střední průmyslová škola zeměměřická
Střední průmyslová škola Zlín
Střední škola aplikované kybernetiky s.r.o.
Střední škola elektrotechnická, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
TZB Valmez
VOŠ a SPŠ dopravní Praha
VOŠ a SPŠ elektrotechnická v Plzni
VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou
VOŠ a SPŠ Šumperk
VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou
VOŠ a SPŠ, Jičín
VOŠ a Střední průmyslová škola Volyně
VOŠ a SUPŠ, Brno
VOŠ sklářská a Střední škola Nový Bor
VOŠ stavební a SPŠ stavební arch. Jana Letzela
VOŠ´a SŠ automobilní Zábřeh
VOŠON a SPŠO Praha 7
VŠ, SPŠ a Jazyková škola, Kutná Hora
Vyšší odborná škola a SPŠ Volyně
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Olomouc
Střední policejní škola MV Holešov
Bílá vločka s.r.o.
Soukromá vyšší zdravotnická škola Dr. Ilony Mauritzové Plzeň
Soukromá vyšší zdravotnická škola Medea
Střední a Vyšší zdravonická škola České Budějovice
Střední a Vyšší zdravotnická škola
Střední a Vyšší zdravotnická škola
Střední a Vyšší zdravotnická škola Hradec Králové
Střední a Vyšší zdravotnická škola Mills s.r.o.
Střední a vyšší zdravotnická škola Příbram
Střední zdravot. škola MB
Střední zdravotnická a Vyšší zdravotnická škola Jihlava
Střední zdravotnická škola
Střední zdravotnická škola
Střední zdravotnická škola a Vyšší zdravotnická škola
Střední zdravotnická škola a Vyšší zdravotnická škola Ostrava
Střední zdravotnická škola Karviná
Střední zdravotnická škola Mladá Boleslav
Střední Zdravotnická Škola v Kladně
Střední zdravotnická škola ve Svitavách
Střední zdravotnická škola, Karviná
SZŠ - VOŠZ Brno
SZŠ a V0ŠZ Havlíčkův Brod
SZŠ a VOŠ Brno
SZŠ a VOŠ zdravotnická Kolín
SZŠ a VOŠZ Plzeň
SZŠ a VOŠZ Znojmo
SZŠ a VOŠZ, Zlín
SZŠ a VZŠ
VOŠZ a SZŠ Ústí nad Labem
Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola
Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola
Vyšší zdravotnická škola Bílá vločka
Vyšší Zdravotnická Škola Suverenního řádu maltézských rytířů Praha Ječná
Vyšší zdravotnická škola Vsetín
Masarykova střední zemědělská školaa Vyšší odborná škola Opava
SOŠ, SOU zem. a techn. a U Humpolec
SOŠ, SOU, OU a U stavební a zahradnické
SOŠ, SOUz, OU a U, Město Albrechtice
SOU lesnické a Učiliště
Střední lesnická škola a Střední odborná škola sociální Šluknov
Střední škola elektrostavební a dřevozpracující Frýdek-Místek
Střední škola lesnické Bílá
Střední škola zemědělská a vyšší odborná škola Chrudim
Střední zemědělská škola
Střední zemědělská škola a potravinářská v Klatovech
Střední zemědělská škola Český Těšín
Střední zemedělská škola Lanškroun
Střední zemědělská škola Olomouc
Střední zemědělská škola v Olomouci
Střední zemědělská škola v Písku
SZeŠ a SOŠ Poděbrady
SZeŠ a SOUz Nový Jičín
VOŠ a Střední zemědělská škola, Tábor
VOŠ a SZeŠ Benešov
VOŠL a SLŠ B. Schwarzenberga Písek
Vyšší odborná a střední zemědělská škola


Základní školy
Moravskoslezský
http://www.1zs-pb.cz
http://zshaje.slansko.cz
http://www.zszruc.cz
http://1zs.kladno.indos.cz
http://www.1zs.dobris.cz
http://www.1zshorovice.cz
http://www.1zsklasterec.cz
http://www.litomysl.cz/1zs
http://staraskola.napajedla.net
http://www.zs1plzen.cz
http://www.1zs-sedlcany.cz
http://www.zsmilevsko.cz
http://www.1zsmb.cz
http://www.1zsmb.cz/
http://www.12zskladno.cz
http://web.pilsedu.cz/~zs15
http://www.16zs.unas.cz
http://www.sweb.cz/17.zs
http://18zs.edu-most.cz
http://www.19zs.unas.cz
1st International School of Ostrava, s. r. o.
2. základní škola Cheb
2. Základní škola Plzeň
2. základní školy, Rakovník
2. ZŠ Beroun
2. ZŠ Dobříš
2. ZŠ Kadaň
2. ZŠ Moravská Třebová
2. ZŠ Plzeň
2. ZŠ Propojení Sedlčany
20. Základní škola Plzeň Brojova
26. Základní škola Plzeň Skupova
3. Základní škola Bílina
3. Základní škola Rakovník Okružní
3. ZŠ Jirkov
3. ZŠ Kadaň
3. ZŠ Kolín
3. ZŠ Lovosice
3. ZŠ Most
3. ZŠ Slaný
3. ZŠ Žďár nad Sázavou
3.základní škola Na Příkopech - Chomutov
31. ZŠ Plzeň
33. Základní škola Plzeň
34. základní škola Plzeň
34. ZŠ Plzeň
3AV na Gymnáziu Matyáše Lercha
4. Základní škola Kolín Lipanská
4. základní škola Plzeň
4. Základní škola Žďár nad Sázavou Švermova
4. ZŠ Louny
4. ZŠ Plzeň
5. Základní škola Chomutov
5. ZŠ Kadaň
5.ZŠ
5.ZŠ
6. ZŠ a MŠ Kladno
6.ZŠ
6.ZŠ
7. Základní škola Most Arbesova
7. základní škola v Mladé Boleslavi
7. ZŠ Kolín
7.ZŠ
7.ZŠ
8. ZŠ Vodárenská
8. ŽŠ Most
8.A
8.B ZŠ Struhlovsko
8.ZŠ
8.ZŠ
9. ZŠ Chomutov
Absolventi 2005
Adresář základní škol v ČR
Ámosáci
Atletické sportovní třídy ZŠ Heyrovského, Olomouc
Benešovka
Bolevecká základní škola
Bývalá 9.B
Daltonské školy
Devátá bé
Devítka
Domovská stránka 1.ZŠ Dobříš
Drnholecký drbník
ELEMENTÁRIA - Soukromá ZŠ
Emila Zátopka Kopřivnice
Fakultní základní škola Brdičkova
Fakultní základní škola Chlupova
Fakultní Základní škola Trávníčkova
Fakultní ZŠ Olomouc Holečkova
FZŠ Brdličkova
FZŠ Táborská
FZŠ Táborská, Nusle
Globe Mohelnice
Gymnázium a základní škola Josefská, Praha 1
Gymnázium a ZŠ Jiřího Gutha - Jarkovského
Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského
Gymnázium Thomase Manna
Hodnocení základních škol (se zaměřením na druhý stupeň) dle kritérií kvality
I. základní škola
II. Základní škola (dívčí) v Turnově
II. Základní škola Klausova
II.ZŠ Litomyšl
Integrál
Integrovaná Záklaní a Mateřská škola Horní Jiřetín
International School of Prague
Internet club - ZŠ Bezručova
IV. ZŠ v Šumperku
IX.A pekelná třída
Jazyková základní škola v Praze 4 - Horáčkova
Jeseniova
Jungmannova základní škola Beroun
Katalog základních škol
Klíček
Klub malotřídních škol okresu Chrudim
Klub rodičů a přátel školy Byšice
Klub rodičů ZŠ Mládí, občanské sdružení, Praha 5
Křižany-Žibřidice
Lauderovy školy při židovské obci v Praze
Lupacovka.cz
Magic Hill, s.r.o.
Masarykova jubilejní základní škola Černilov
Masarykova škola
Masarykova základní škola a mateřská škola Brodce
Masarykova základní škola a Obchodní akademie Tanvald
Masarykova základní škola Libštát
Masarykova ZŠ a MŠ Újezd nad Lesy
Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice
Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou
Masarykova ZŠ Klatovy
Masarykova ZŠ Litoměřice
Masarykova ZŠ Plzeň
Masarykova ZŠ Polička
Masarykova ZŠ Praha-Klánovice
Masarykova ZŠ Praha - Klánovice
Masarykova ZŠ Stará Paka
Masarykova ZŠ Velký Osek
MěVG a ZŠ Klobouky u Brna
Modřanská ZŠ s RVJ
MŠ a ZŠ Uherské Hradiště Větrná
MŠ Bělá pod Pradědem
MŠ Koštice nad Ohří
MŠ Mazurská Praha 8
MŠ Praha 15, Parmská
MŠ, ZŠ a Praktická škola Hustopeče
Náš zvěřinec
Naše bývalá třída
Nová česká škola
Osmá á
Osmáci Kobeřice
Perunka
Petrin
PilsEdu
Pozořice
První obnovené reálné gymnázium
První soukromá základní škola v Hradci Králové, s.r.o.
Přípravy
Rada školy při ZŠ Pouchov
Rada školy při ZŠ Pouchov
Rada školy při ZŠ Pouchov
Reálné gymnázium a základní škola Prostějov (pobočka Prostějov)
Rejstřík škol
RG a ZŠ města Prostějova
Riverside School
Sedmáci
SK ZŠ a ZŠ Jeseniova
Slunečnice-občanské sdružení při Školní družině Olbramice
Sluníčko-Základní a Matřeská škola
Soukromá mateřská a základní škola, s.r.o.
Speciální mateřská škola a Základní škola pro sluchově postižené
Speciální základní škola a Speciální mateřská škola
Speciální základní škola pro sluchově postižené, Kyjov
Spolek přátel ZŠ Klánovice
Sportovní stránky školy
Stránky 7. ročníku ZŠ Smolkova
Stránky ZŠ Blížkovice
Střední škola, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené Praha 5, Výmolova
Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium
Škola hrou
Školní družina E. Krásnohorské
Tábor ZŠ Mendíků
The Prague British School
Třída 2. A ZŠ Na Výsluní Brandýs nad Labem
Tyršova základní škola
Tyršova základní škola
Tyršova základní škola Plzen Černice
Tyršova ZŠ a MŠ Praha 5
Tyršova ZŠ Brno, Kuldova
Veselá škola
Veselá škola
Waldorf.sk
Waldorfská škola Olomouc
Waldorfská ZŠ - Praha 6 - Ruzyně
Waldorfské školy
Web about 9.B
Zájmová tělesná výchova
Základní škola sv. Voršily v Praze
Základní a Mateřská škola Bořitov, okres Blansko
Základní a mateřská škola Černčice
Základní a Mateřská škola Dobrá Voda
Základní a Mateřská škola Dolní Třebonín
Základní a mateřská škola Elišky Přemyslovny Brno
Základní a mateřská škola Heřmanov
Základní a mateřská škola Jeneč
Základní a mateřská škola Králův Dvůr
Základní a mateřská škola Mimoň
Základní a mateřská škola T.G.M.
Základní a Mateřská škola Týnec
Základní škola - 1. stupeň Moravské Knínice
Základní škola - Markvartovice
Základní škola
Základní škola + Mateřská škola Litvínov
Základní škola 28. října
Základní škola a mateřská škola Barrandov
Základní škola a Mateřská škola Brno Chalabalova
Základní škola a mateřská škola Brno Kotlářská
Základní škola a Mateřská škola Cerhenice
Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá
Základní škola a mateřská škola Dolní Habartice
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, El. Krásnohorské
Základní škola a mateřská škola Hať
Základní škola a mateřská škola Hlučín-Darkovičky
Základní škola a mateřská škola Chodov
Základní škola a Mateřská škola Jalubí
Základní škola a mateřská škola Jankov
Základní škola a Mateřská škola Kamenický Šenov - Prácheň
Základní škola a Mateřská škola Klíč, s.r.o.
Základní škola a Mateřská škola Koštice nad Ohří
Základní škola a mateřská škola Krouna
Základní škola a Mateřská škola Neplachovice
Základní škola a Mateřská škola Nový Oldřichov
Základní škola a mateřská škola Ochoz u Brna
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery
Základní škola a Mateřská škola Otice
Základní škola a mateřská škola Potštát
Základní škola a Mateřská škola Pramínek, o. p. s.
Základní škola a Mateřská škola při ZZ, Klimkovice
Základní škola a Mateřská škola Slatinice
Základní škola a Mateřská škola Slopné
Základní škola a Mateřská škola Stehelčeves
Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou
Základní škola a Mateřská škola Štěpánov nad Svratkou
Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem Jitřní
Základní škola a Mateřská škola v Rakvicích
ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA ZAHÁJÍ
Základní škola a Mateřská škola Zákupy
Základní škola a Mateřská škola Želetava
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3
Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17
Základní škola a Mateřská škola, Smidary
Základní škola a Matweřská škola Staré Hobzí
Základní škola a Městské osmileté gymnázium
Základní škola Babice
Základní škola Bednářova
Základní škola Bělá pod Pradědem
Základní škola Bellova
Základní škola Benešov Na Karlově
Základní škola Benešov nad Černou
Základní škola Benešov nad Ploučnicí
Základní škola Bernartice
Základní škola Beroun Wagnerovo náměstí
Základní škola Bílina Aléská
Základní škola Bílovice
Základní škola Bílovice nad Svitavou
Základní škola Blatná tř. T.G. Masaryka
Základní škola Bor
Základní škola Borovany
Základní škola Borovského
Základní škola Boženy Němcové Jaroměř
Základní škola Brána jazyků
Základní škola Brno - Bosonožská
Základní škola Brno Arménská
Základní škola Brno Horní
Základní škola Brno Jihomoravské náměstí
Základní škola Brno Košínova
Základní škola Brno Milénova
Základní škola Brno náměstí Míru
Základní škola Brno Pavlovská
Základní škola Brno Přemyslovo náměstí
Základní škola Brno Slovanské náměstí
Základní škola Brno Zeiberlichova
Základní škola Brno, Hamry 12
Základní škola Brno, Heyrovského 32
Základní škola Brumov
Základní škola Bruntál Cihelní 6
Základní škola Bruntál Jesenická
Základní škola Bruntál, Okružní 38, p. o.
Základní škola Březenecká v Chomutově
Základní škola Březnice
Základní škola Březová nad Svitavou
Základní škola Břidličná
Základní škola Bučovice U Škol 710
Základní škola Bučovice, Školní 711
Základní škola Buchlovice
Základní škola Bystřice
Základní škola Bzenec
Základní škola Campanus
Základní škola Campanus
Základní škola Campanus
Základní škola Čelechovice na Hané
Základní škola Čeperka
Základní škola Černice
Základní škola Česká Lípa Antonína Sovy
Základní škola Česká Skalice
Základní škola České Budějovice
Základní škola České Budějovice Vl. Rady
Základní škola Český Brod
Základní škola Český Těšín
Základní škola Český Těšín Slezská
Základní škola Čistá
Základní škola Dany a Emila Zátopkových
Základní škola Dašice
Základní škola Děčín I
Základní škola Děčín IX, Na Pěšině
Základní škola Děčín Na Stráni
Základní škola Dědina
Základní škola Dělnická
Základní škola Desná v Jizerských horách
Základní škola Dobrovice
Základní škola Dolní Němčí
Základní škola Dolní Počernice
Základní škola Dr. J. Malíka
Základní škola dr. Milady Horákové
Základní škola Drnovice
Základní škola Dřevčice, okres Praha - východ
Základní škola Dubnice
Základní škola Dukelská 1818, Benešov u Prahy
Základní škola Emy Destinnové
Základní škola Evžena Rošického Jihlava
Základní škola F.L.Čelakovského Strakonice
Základní škola Francova Lhota
Základní škola Františky Plamínkové
Základní škola Frýdek-Místek
Základní škola Frýdek-Místek Komenského
Základní škola Fryšták, okres Zlín
Základní škola gen. Heliodora Píky ve Štítině
Základní škola genpor. Františka Peřiny
Základní škola Halenkovice
Základní škola Havířov - Podlesí
Základní škola Havířov Na Nábřeží
Základní škola Havlíčkův Brod Nuselská
Základní škola Havlíčkův Brod Štáflova
Základní škola Havlíčkův Brod, V Sadech 560
Základní škola Herálec
Základní škola Herčíkova
Základní škola Hlinecká Týn nad Vltavou Komenského
Základní škola Hodějice
Základní škola Hodonín Mírové náměstí
Základní škola Hodonín Vančurova
Základní škola Horní Kostelec
Základní škola Horní Počernice
Základní škola Hornoměcholupská
Základní škola Hostivař
Základní škola Hostýnská
Základní škola Hradec Králové Bezručova
Základní škola Hrob, okres Teplice
Základní škola Hroznová Lhota
Základní škola Hřensko
Základní škola Chocerady
Základní škola Chomutov
Základní škola Chropyně
Základní škola Chrudim
Základní škola Chrudim Husova
Základní škola Chvaletická
Základní škola Chýně
Základní škola Ilji Hurníka Opava Ochranova
Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí
Základní škola J. A. Komenského Nové Strašecí
Základní škola J. A. Komenského, Louny
Základní škola J. Vohradského Šluknov
Základní škola Jablonec nad Nisou Na Šumavě
Základní škola Jablonec nad Nisou Pivovarská
Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem
Základní škola Jana Masaryka
Základní škola Jaroslavice
Základní škola Jedlová
Základní škola Jihlava Jungmannova
Základní škola Jimramov
Základní škola Jindřichův Hradec
Základní škola Jindřichův Hradec
Základní škola Jindřichův Hradec II Janderova
Základní škola Jirkov
Základní škola Jižní
Základní škola Josefa Kajetána Tyla Písek
Základní škola Kamenice nad Lipou
Základní škola Kamenná Stezka
Základní škola Kaplice, Školní
Základní škola Karmelitská
Základní škola Klatovy
Základní škola Klimkovice
Základní škola Kneslova 28
Základní škola Kněžpole
Základní škola Knínice u Boskovic
Základní škola Kolín V
Základní škola Koloveč
Základní škola Korunovační
Základní škola Košťany
Základní škola Kpt. Jaroše, Třebíč
Základní škola kpt. Nálepky Břeclav
Základní škola Kravaře - Kouty
Základní škola Kravaře
Základní škola Kroměříž Albertova
Základní škola Kroměříž Komenského náměstí
Základní škola Kroměříž U Sýpek
Základní škola Krupka
Základní škola Křesomyslova 724/2
Základní škola Křižanov
Základní škola Kunovice Červená cesta
Základní škola Kupkova Břeclav
Základní škola Kuřim Tyršova
Základní škola Kutná Hora, Jana Palacha
Základní škola Kutnohorská
Základní škola Lázně Bohdaneč
Základní škola Legerova
Základní škola Leskovec
Základní škola Letohrad U Dvora
Základní škola Letohradská Praha 7
Základní škola Letovice
Základní škola Ležáků
Základní škola Libčická
Základní škola Liberec U Soudu
Základní škola Liberec Vesec
Základní škola Liberec Vrchlického
Základní škola Libice nad Cidlinou
Základní škola Linecká Český Krumlov
Základní škola Lipník nad Bečvou
Základní škola Londýnská
Základní škola Loučovice
Základní škola Louny 28. října
Základní škola Máj I
Základní škola Majakovského v Karviné
Základní škola Malé Svatoňovice
Základní škola Mánesova
Základní škola Mariánské Lázně Školní náměstí
Základní škola Masarykova
Základní škola Masarykova jubilejní obecná škola Bořetice
Základní škola Mělník - Pšovka Blahoslavova
Základní škola Měnín
Základní škola Merklín
Základní škola Měřín
Základní škola Městec Králové
Základní škola Město Albrechtice
Základní škola Meteorologická
Základní škola Mezi školami
Základní škola Mikoláše Alše
Základní škola Mikulovice
Základní škola Mirovice
Základní škola Mníšek pod Brdy
Základní škola Modřice
Základní škola Mohelno, okres Třebíč
Základní škola Mokrá
Základní škola Moravská Třebová
Základní škola Moravská Třebová
Základní škola Moravský Krumlov Klášterní náměstí
Základní škola Mutěnice
Základní škola Myslibořice
Základní škola na Balabence
Základní škola Na Chodovci
Základní škola Na Lukách Polička
Základní škola Na Slovance
Základní škola Na Smetance
Základní škola Nad Vodovodem
Základní škola nadporučíka letectva Josefa Františka Otaslavice Otaslavice
Základní škola Náchod Plhov
Základní škola Náměšť nad Oslavou Husova
Základní škola Náměšť nad Oslavou Komenského nám.
Základní škola Napajedla
Základní škola Nebušice
Základní škola Nehvizdy
Základní škola Nová Bystřice
Základní škola Nová Cerekev
Základní škola Nová Říše
Základní škola Nové Město na Moravě Vratislavovo náměstí
Základní škola Nový Bydžov
Základní škola Npor. Loma
Základní škola Nýdek
Základní škola Nymburk Tyršova
Základní škola Nýrsko
Základní škola Nýrsko Komenského
Základní škola Nýřany
Základní škola Očovská, Hodonín
Základní škola Ohradní
Základní škola Olomouc Dvorského
Základní škola Olomouc Stupkova
Základní škola Olomouc, tř. Spojenců
Základní škola Opařany
Základní škola Opava Březová
Základní škola Orlová - Lutyně Ke Studánce
Základní škola Ořechov
Základní škola Oskol
Základní škola Oslavická 20, Velké Meziříčí
Základní škola Osoblaha
Základní škola Ostrava-Zábřeh
Základní škola Ostrava - Dubina
Základní škola Ostrava - Slezská Ostrava
Základní škola Ostrava, Matičná, p.o.
Základní škola Ostrov
Základní škola OSTROV
Základní škola Ostrovačice
Základní škola Ostřetín
Základní škola Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou
Základní škola Pacov
Základní škola Palachova, Ústí nad Labem
Základní škola Palmovka
Základní škola Pečky, okres Kolín
Základní škola Perštejn
Základní škola Pchery
Základní škola Písnická
Základní škola Planá nad Lužnicí
Základní škola Plzeň-Božkov Vřesinská
Základní škola Plzeň
Základní škola Poděbrady
Základní škola Podharť Dvůr Králové nad Labem Máchova
Základní škola Polešovice
Základní škola Police
Základní škola Police nad Metují Na Babí
Základní škola Polná
Základní škola Postoloprty
Základní škola Povrly
Základní škola Praha 17-Řepy
Základní škola Praha 9-Černý Most, Vybíralova 964
Základní škola pro tělesně postižené Opava
Základní škola pro tělesně postižené Opava
Základní škola prof. V. Vejdovského
Základní škola Prostějov, Husovo náměstí
Základní škola Průhonice
Základní škola Průhonice
Základní škola Předlice
Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45
Základní škola Přeštice
Základní škola při dětské léčebně Luhačovice
Základní škola při Dětské psychiatrické léčebně, Louny
Základní škola Rapotice
Základní škola Resslova
Základní škola Rokycany
Základní škola Rosice
Základní škola Roudnice nad Labem Školní
Základní škola Roztoky
Základní škola Rožnov pod Radhoštěm Videčská
Základní škola Rudník
Základní škola Rychnov nad Kněžnou
Základní škola Řevnice
Základní škola s rozšířenou výukou jazyků
Základní škola Sadská Karolíny Světlé
Základní škola Satalice
Základní škola Schwarzova Plzeň
Základní škola Sirotkova
Základní škola Skuteč
Základní škola Slaný
Základní škola Slapy
Základní škola Slavičín
Základní škola Slavkov
Základní škola Slezská v Třinci
Základní škola Slušovice
Základní škola Smetanova Hlinsko
Základní škola Smiřice
Základní škola Smržovka
Základní škola Soběslav
Základní škola Sokolnice
Základní škola Stod
Základní škola Stonařov
Základní škola Strakonice Dukelská
Základní škola Strání
Základní škola Strážnice Školní
Základní škola Strupčice
Základní škola Strž
Základní škola Studenec
Základní škola Sušice
Základní škola Sušice Komenského
Základní škola Sviadnov
Základní škola Šanov
Základní škola Šatov
Základní škola Šenov
Základní škola Šimanovská
Základní škola Školní
Základní škola Šlapanice
Základní škola Špitálská
Základní škola Štěchovice
Základní škola Štěnovice
Základní škola Štěpánov
Základní škola Šternberk náměstí Svobody
Základní škola Šternberk Olomoucká 76
Základní škola Šumperk
Základní škola Šumvald
Základní škola T. G. Masaryka
Základní škola T. G. Masaryka Bojkovice
Základní škola T. G. Masaryka Vimperk
Základní škola T.G. Masaryka
Základní škola T.G. Masaryka Dolní Bousov
Základní škola T.G. Masaryka Studénka
Základní škola T.G. Masaryka Štětí
Základní škola T.G. Masaryka, Moravské Budějovice
Základní škola T.G.Masaryka
Základní škola T.G.Masaryka
Základní škola T.G.Masaryka Poděbrady
Základní škola Tanvald Sportovní
Základní škola Tatenice
Základní škola Toužim
Základní škola Trhové Sviny
Základní škola Trivium Plus
Základní škola Tršice
Základní škola Trutnov Náchodská
Základní škola Trutnov R. Frimla
Základní škola Třebechovice pod Orebem
Základní škola Třebíč Horka-Domky
Základní škola Třeboň
Základní škola Třemešná
Základní škola Třinec Koperníkova
Základní škola Tursko
Základní škola Tuřany, okres Kladno
Základní škola Tylovo nábřeží, Hradec Králové
Základní škola Týnec nad Labem
Základní škola U Stadionu 4
Základní škola Uherský Brod Na Výsluní
Základní škola ul. Boženy Němcové Litoměřice
Základní škola ul. Jaroslava Seiferta - Mělník
Základní škola Uničov U stadionu
Základní škola Úpice - Lány
Základní škola Ústavní
Základní škola Ústí nad Labem Rabasova
Základní škola Ústí nad Labem Vojnovičova
Základní škola Ústí nad Orlicí Komenského
Základní škola Úštěk
Základní škola v Domažlicích
Základní škola v Hejnicích
Základní škola v Chropyni
Základní škola V Rybníčkách
Základní škola V. Hejny Červený Kostelec
Základní škola Valašská Polanka
Základní škola Valašské Meziříčí Poličná
Základní škola Velehrad
Základní škola Velké Losiny
Základní škola Velké Meziříčí
Základní škola Velké Opatovice
Základní škola Velký Třebešov
Základní škola Veselí nad Lužnicí
Základní škola Vítkov Komenského
Základní škola Vladislav
Základní škola Vlachovo Březí
Základní škola Vlčnov
Základní škola Vrané nad Vltavou
Základní škola Vranov
Základní škola Vrbno pod Pradědem
Základní škola Vrbovec
Základní škola Vsetín, Luh 1544
Základní škola Všemyslice
Základní škola Všestary
Základní škola Vyškov Tyršova
Základní škola Záhoří
Základní škola Zámecký park Horšovský Týn
Základní škola Zámoraví
Základní škola Zátor
Základní škola Zdice
Základní škola Zlaté Hory
Základní škola Zlín M. Alše
Základní škola Zlín, Štefánikova 2514
Základní škola Znojmo Mládeže
Základní škola Žákovská
Základní škola Žďár nad Sázavou Palachova 2189/35
Základní škola, Čelákovice, J.A.Komenského
Základní škola, Dětský domov a Školní jídelna Litovel
Základní škola, Dolákova 1/555, Praha 8
Základní škola, Dolany, okres Náchod
Základní škola, Karloveská 61, Bratislava
Základní škola, KUNOVICE
Základní škola, Most
Základní škola, Praha 4, Školní 700
Základní škola, Praha 8, Dolákova 1/555
Základní škola, Praha 8, Libčická 10
Základní škola, Praktická škola a Dětský domov Boskovice
Základní škola, Skřivany
Základní školy
Základní školy Městské části Praha 13
Základní školy Vojtěcha Martínka
Zemská nevládní organizace České republiky
ZSLuh
ZŠ Vranovice
ZŠ Zadní Třebáň
ZŠ a Gymnázium J.G.Jarkovského
ZŠ a MŚ Kolinec
ZŠ a MŠ Olomouc, p.o.
ZŠ a MŠ A. Jiráska Dolní Lutyně
ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka Dolany
ZŠ a MŠ Angel v Praze
ZŠ a MŠ Benita Juáreze Praha 6
ZŠ a MŠ Bílá Třemešná
ZŠ a MŠ Bílá Třemešná
ZŠ a MŠ Bílovecká 10
ZŠ a MŠ Bohdalec
ZŠ a MŠ Bohuslava Reynka Lípa
ZŠ a MŠ Bohušovice nad Ohří
ZŠ a MŠ Bolešiny
ZŠ a MŠ Borek
ZŠ a MŠ Borová Lada
ZŠ a MŠ Bořitov
ZŠ a MŠ Brno, Křenová
ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická
ZŠ a MŠ Citonice
ZŠ a MŠ Cvikov
ZŠ a MŠ Čelechovice na Hané
ZŠ a MŠ Červená Voda
ZŠ a MŠ České Velenice
ZŠ a MŠ Český Těšín, Masarykovy sady
ZŠ a MŠ Čestice
ZŠ a MŠ Darkovice
ZŠ a MŠ Děčín, Máchovo náměstí
ZŠ a MŠ Děčín, Vojanova
ZŠ a MŠ Dešenice
ZŠ a MŠ Dlouhá Třebová
ZŠ a MŠ Dobrá Voda u ČB
ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice
ZŠ a MŠ Dolní Hbity
ZŠ a MŠ Dolní Řasnice
ZŠ a MŠ Doudleby
ZŠ a MŠ Dražice
ZŠ a MŠ Dražice
ZŠ a MŠ Dříteň
ZŠ a MŠ Dubenec
ZŠ a MŠ Dušejov
ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm, Záhuní
ZŠ a MŠ generála F.Fajtla DFC, Rychnovská
ZŠ a MŠ Gorkého 39
ZŠ a MŠ Gorkého 39
ZŠ a MŠ Hanušovice
ZŠ a MŠ Hlušice
ZŠ a MŠ Holubov
ZŠ a MŠ Horní Město
ZŠ a MŠ Horšice
ZŠ a MŠ Hořepník
ZŠ a MŠ Hošťálkovy
ZŠ a MŠ Hoštka
ZŠ a MŠ Hradec Králové, Pešinova
ZŠ a MŠ Hradec Králové, Pražská
ZŠ a MŠ Hradec Králové, Spojovací
ZŠ a MŠ Hrubý Jeseník
ZŠ a MŠ Hutisko - Solanec
ZŠ a MŠ Chodová Planá
ZŠ a MŠ Chodovice
ZŠ a MŠ Chomutice
ZŠ a MŠ Chrášťany
ZŠ a MŠ Chraštice
ZŠ a MŠ Chvalšiny
ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové Strašecí
ZŠ a MŠ J. A. Komenského, Praha 6
ZŠ a MŠ Jana Václava Sticha-Punta Žehušice
ZŠ a MŠ Janovice
ZŠ a MŠ Jaroslava Hlubíka Lipov
ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta Praha 3
ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta Praha 3
ZŠ a MŠ Jehnědí
ZŠ a MŠ Jesenice
ZŠ a MŠ Jih Hradec Králové
ZŠ a MŠ Jince
ZŠ a MŠ Jindřichov
ZŠ a MŠ Kácov
ZŠ a MŠ Kájov
ZŠ a MŠ Kateřinice
ZŠ a MŠ Kladno - Motyčín
ZŠ a MŠ Kladno, Norská
ZŠ a MŠ Kladno, Školská
ZŠ a MŠ Kladno, Švermov
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115
ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka
ZŠ a MŠ Klíč s.r.o.
ZŠ a MŠ Kněževes
ZŠ a MŠ Kněžmost
ZŠ a MŠ Koclířov
ZŠ a MŠ Kopidlno
ZŠ a MŠ Korouhev
ZŠ a MŠ Korytná
ZŠ a MŠ Kostelec na Hané
ZŠ a MŠ Kostelní Lhota
ZŠ a MŠ Košetice
ZŠ a MŠ Kraslice, Havlíčkova
ZŠ a MŠ Krásná Hora nad Vltavou
ZŠ a MŠ Kravsko
ZŠ a MŠ Křenovice
ZŠ a MŠ Křenovice
ZŠ a MŠ Lanškroun
ZŠ a MŠ Letiny
ZŠ a MŠ Libchavy
ZŠ a MŠ Lipová
ZŠ a MŠ Lipovec
ZŠ a MŠ Lipovec, příspěvková organizace
ZŠ a MŠ Litvínov, Přátelství
ZŠ a MŠ Lomnice nad Lužnicí
ZŠ a MŠ Loučeň
ZŠ a MŠ Ludvíkovice
ZŠ a MŠ Lukavice
ZŠ a MŠ Lužná
ZŠ a MŠ Malenice
ZŠ a MŠ Malšice
ZŠ a MŠ Martínkovice
ZŠ a MŠ Mazurská Praha 8
ZŠ a MŠ Město Touškov
ZŠ a MŠ Mikulčice
ZŠ a MŠ Milovice
ZŠ a MŠ Mirovice
ZŠ a MŠ Mníšek
ZŠ a MŠ Mostek
ZŠ a MŠ Mysločovice
ZŠ a MŠ Na Beránku v Praze 12
ZŠ a MŠ Na Beránku v Praze 12
ZŠ a MŠ Náměstí Interbrigády
ZŠ a MŠ náměstí Republiky 10
ZŠ a MŠ Nedašov
ZŠ a MŠ Nedvědice
ZŠ a MŠ Nesovice
ZŠ a MŠ Nová Bystřice
ZŠ a MŠ Nová Říše
ZŠ a MŠ Nové Dvory
ZŠ a MŠ Nymburk, Komenského
ZŠ a MŠ Nymburk, Letců R. A. F.
ZŠ a MŠ Olešná
ZŠ a MŠ Olešnice
ZŠ a MŠ Olomouc-Holice, Náves Svobody
ZŠ a MŠ Olomouc Svatoplukova
ZŠ a MŠ Olomouc, Demlova
ZŠ a MŠ Olšany
ZŠ a MŠ Opava, Vrchní
ZŠ a MŠ Osek nad Bečvou
ZŠ a MŠ Ostrava-Hošťálkovice, Výhledy
ZŠ a MŠ Ostrava Bílovecká
ZŠ a MŠ Ostrava Mitušova
ZŠ a MŠ Ostrava Šeříková
ZŠ a MŠ Pavlíkov
ZŠ a MŠ Pernarec
ZŠ a MŠ Petřvald
ZŠ a MŠ Písečné
ZŠ a MŠ Písek, Dr. M. Horákové
ZŠ a MŠ Potěhy
ZŠ a MŠ Povrly
ZŠ a MŠ Praha - Běchovice
ZŠ a MŠ Praha - Koloděje
ZŠ a MŠ Praha 5, U Santošky
ZŠ a MŠ Praha 6, nám. Svobody
ZŠ a MŠ Praha 7, Tusarova
ZŠ a MŠ Praha 8, Dolákova
ZŠ a MŠ Praha 8, Lyčkovo náměstí
ZŠ a MŠ Praha 8, U školské zahrady
ZŠ a MŠ Praha 9, Tupolevova
ZŠ a MŠ Prakšice
ZŠ a MŠ Prostějov, Palackého
ZŠ a MŠ Předklášteří
ZŠ a MŠ Přerov
ZŠ a MŠ při Všeobecné fakultní nemocnici
ZŠ a MŠ Raduň
ZŠ a MŠ Radvanice
ZŠ a MŠ Rakvice, Horní
ZŠ a MŠ Rapšach
ZŠ a MŠ Rapšach
ZŠ a MŠ Raspenava
ZŠ a MŠ Sázava
ZŠ a MŠ Sepekov
ZŠ a MŠ Skalice u České Lípy
ZŠ a MŠ Sloup v Čechách
ZŠ a MŠ Solenice
ZŠ a MŠ Solenice
ZŠ a MŠ Stará Ves nad Ondřejnicí
ZŠ a MŠ Staré Hobzí
ZŠ a MŠ Staré Město
ZŠ a MŠ Starý Plzenec - Sedlec
ZŠ a MŠ Stařeč
ZŠ a MŠ Stonařov
ZŠ a MŠ Strakonice Povážská
ZŠ a MŠ Stráž nad Nežárkou
ZŠ a MŠ Sudice
ZŠ a MŠ Supíkovice
ZŠ a MŠ Šanov
ZŠ a MŠ Šindlovy Dvory
ZŠ a MŠ Štarnov
ZŠ a MŠ Štítary
ZŠ a MŠ Štramberk
ZŠ a MŠ Šumná
ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Bílovec
ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Zastávka
ZŠ a MŠ Tasovice
ZŠ a MŠ Teplýšovice
ZŠ a MŠ Těšetice
ZŠ a MŠ Troubsko
ZŠ a MŠ Třebařov
ZŠ a MŠ Třebotov
ZŠ a MŠ Tyršova, Plzeň
ZŠ a MŠ Velký Újezd
ZŠ a MŠ Velký Újezd
ZŠ a MŠ Veselá
ZŠ a MŠ Větřkovice
ZŠ a MŠ Větřní
ZŠ a MŠ Vikýřovice
ZŠ a MŠ Višňové
ZŠ a MŠ Vojkovice
ZŠ a MŠ Vrbová Lhota
ZŠ a MŠ Vrhaveč
ZŠ a MŠ Zeiberlichova 49
ZŠ a SOŠ K Sídlišti
ZŠ a zvláštní škola Jevíčko










Otevře hlavní stranu společnosti AmaPro