www.amapro.cz & David Bazala [AmaPro]

Otevře webové stránky AmaPro


Otevře hlavní stránku společnosti AmaPro
Internetové stránky určené pro studenty středních a vysokých odborných škol.


amapro.cz/odkazy Projekt eliminuje vyhledávání klíčových slov na komerčních stránkách a v e-schopech.Nový projekt AmaPro Logické řešení projektu

Vývojové a návrhové řešení


V této části jde o papírové řešení projektu. Na základě vstupně výstupních požadavků na elektronický modul se optimalizuje využití funkčních bloků do výsledného blokového zapojení. Pracuje se s logickými funkčními bloky u nichž se respektují vstupně výstupní pracovní podmínky a obvodová funkce. Klasickým příkladem takového funkčního bloku je zdroj. Jeho vstupně výstupní parametry jsou definovány velikostí jmenovitého napětí, maximálního odebíraného proudu při dodržení určité stability výstupního napětí a maximální povolené zvlnění po usměrnění a filtraci. Celý elektronický obvod je nahrazen černou skříňkou (funkčním blokem), který bude použit v papírovém řešení. Jeho vnitřní elektronické zapojení nebude podstatné a nebude zatím ani rozkresleno. Základem myšlenky vývojového řešení AmaPro je využití internetu při skládání elektronických modulů. Vývojář se podívá do databáze elektronických modulů a vybere se nejoptimálnější řešení pro svůj případ.


....
Otevře stránky Fulltextové vyhledávání na celém serveru
Digitalizované odborné knihy
Velká encyklopedie pojmů a zkratek
Česko - anglicko - německý technický slovník
Klasický katalog firem, služeb a stránek
OnLine překladač  vět a textů (nepoužívá Google)
Stránky pro chvíle oddechu od studia, relaxace
Katalog českých firem dle technologií
Internetový odkazník
 Wikipedie   Seznam stránek   Kapitoly témat   Významné servery   Klíčová slova 
Otevře hlavní stranu společnosti AmaPro

Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu správce www.amapro.cz je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na www.amapro.cz a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty. Články, jejichž přímým autorem není amapro.cz lze publikovat pouze se souhlasem jejich majitelů či administrátoru příslušného webu.