www.amapro.cz & David Bazala [AmaPro]

Otevře webové stránky AmaPro


Otevře hlavní stránku společnosti AmaPro
Internetové stránky určené pro studenty středních a vysokých odborných škol.


amapro.cz/odkazy Projekt eliminuje vyhledávání klíčových slov na komerčních stránkách a v e-schopech.Nový projekt AmaPro

CAM

(Continuit Syntet. Metod, postupná rozkládací metoda)CAM lze velmi dobře aplikovat při výuce složitějšího zařízení. Základní myšlenkou této metody je postupně rozdělovat celek na více funkčních bloků. Následně i jednotlivé funkční bloky lze dále dělit do několika úrovní. Přirozeně nejnižší úroveň by skončila na hranici pasivních a aktivních elektronických součástek. Předpokladem pro postupné rozebírání zařízení je vytvářet takové úrovně, aby po každé úrovní mohl student dle svých potřeb skončit, a to s ucelenou představou o dané věci.

Vývojové funkční blokové schéma metody CAM


Teoretická část
Obecný teoretický popis základní metody CAM. Úvod do způsobů analýzy větších zařízení. Metody vytváření funkčních bloků reálně vnímatelných pro různé potřeby úrovně. Definování funkčních bloků a vytváření teoretických podstat funkce s možností dalšího využití pro metodu CSM.
Praktická část OBVODY
Praktická část je založená na analýze složitějších obvodových zapojení. Cílem je naučit se rozpoznávat jednotlivé funkční bloky a také funkci jednotlivých součástek v individuálních zapojení.
Praktická část ZAŘÍZENÍ
Praktická část metody CAM, která popisuje metody rozkládání složitějších zařízení do logických funkčních bloků. Zaměřuje se na principiální funkční provazbení jednotlivých funkčních bloků. Způsoby komunikace apod. Doplněna o zdrojovou databázi pro aplikační využití metody CSM.
Otevře stránky Fulltextové vyhledávání na celém serveru
Digitalizované odborné knihy
Velká encyklopedie pojmů a zkratek
Česko - anglicko - německý technický slovník
Klasický katalog firem, služeb a stránek
OnLine překladač  vět a textů (nepoužívá Google)
Stránky pro chvíle oddechu od studia, relaxace
Katalog českých firem dle technologií
Internetový odkazník
 Wikipedie   Seznam stránek   Kapitoly témat   Významné servery   Klíčová slova 
Otevře hlavní stranu společnosti AmaPro

Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu správce www.amapro.cz je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na www.amapro.cz a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty. Články, jejichž přímým autorem není amapro.cz lze publikovat pouze se souhlasem jejich majitelů či administrátoru příslušného webu.