www.amapro.cz & David Bazala [AmaPro]

Otevře webové stránky AmaPro


Otevře hlavní stránku společnosti AmaPro
Internetové stránky určené pro studenty středních a vysokých odborných škol.


amapro.cz/odkazy Projekt eliminuje vyhledávání klíčových slov na komerčních stránkách a v e-schopech.Nový projekt AmaPro

CSM

(Continuit Syntet. Metod, postupná skládací metoda)CSM je analogií CAM s rozdílem praktického využití. CSM je postupné skládání menších obvodů do větších. CSM je vyvinuta pro konstruktérskou a vývojovou činnost, kdežto CAM je zaměřena pro výuku a studium. CSM je aplikována na znalost konkrétních funkčních obvodů, které jsou spojovány do větších funkčních bloků. Dle způsobu zapojení vznikne větší eklektický obvod, který bude vykonávat definovanou funkci. Opět tento celek může být považován za další funkční blok v jiné, vyšší úrovni.

Vývojové funkční blokové schéma metody CSM


Teoretická část Obecný teoretický popis základní metody AmaPro. Chronologické vývojové shéma a popis charakteristik v jednotlivých úrovní. Ukázky teoretického modelování a odkazů na zdroje dat. Použití druhé metody CAM při vývoji nového zařízení.

Praktická část Několik příkladů aplikace metody CSM v praxi. Využití funkčních bloků v modelování výsledného obvodu. Použití substituce, definice. Fázově řízený vývoj zářízení za pomocí druhé metody CAM a popisem jednotlivých funkčních bloku ve výukovém režimu.

Zdroj základních funkčních bloků Databázový seznam základních funkčních bloků s označením pro modelový vývoj nových funkčních bloků. Základní funkční bloky jsou svázány odkazy pro prostředí metody CAM. Databáze obsahuje elektroschematické značky základních funkčních bloků, respektive součástek. Zde lze rychle do "Clipboard" vložit elektroschem. značku součástek a použít ji ve vývojovém grafickém prostředí.

Zdroj funkčních bloků Databázový seznam funkčních bloků s označením ID pro modelový vývoj nových modulů. Funkční bloky jsou svázány odkazy pro prostředí DBF_ID. Databáze obsahuje elektroschematické obvody, tištěné spoje. Z databáze si můžete vybrat elektronický obvod dle vašich funkčních představ. Ze zdroje různých obvodových zapojení můžete optimalizovat požadavky na kvalitu a odběr.

Zdroj integrovaných funkčních bloků Databázový seznam integrovaných funkčních bloků s typovým označením pro reálný vývoj nových modulů. Funkční bloky jsou svázány odkazy pro prostředí DBF_FB. Databáze obsahuje elektrické parametry a konstrukční údaje. Z databáze si můžete vybrat integrovaný obvod dle vašich napěťových představ. Ze zdroje informací můžete provádět optimalizaci tištěného spoje.
Otevře stránky Fulltextové vyhledávání na celém serveru
Digitalizované odborné knihy
Velká encyklopedie pojmů a zkratek
Česko - anglicko - německý technický slovník
Klasický katalog firem, služeb a stránek
OnLine překladač  vět a textů (nepoužívá Google)
Stránky pro chvíle oddechu od studia, relaxace
Katalog českých firem dle technologií
Internetový odkazník
 Wikipedie   Seznam stránek   Kapitoly témat   Významné servery   Klíčová slova 
Otevře hlavní stranu společnosti AmaPro

Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu správce www.amapro.cz je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na www.amapro.cz a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty. Články, jejichž přímým autorem není amapro.cz lze publikovat pouze se souhlasem jejich majitelů či administrátoru příslušného webu.