www.amapro.cz & David Bazala [AmaPro]

Otevře webové stránky AmaPro


Otevře hlavní stránku společnosti AmaPro
Internetové stránky určené pro studenty středních a vysokých odborných škol.


amapro.cz/odkazy Projekt eliminuje vyhledávání klíčových slov na komerčních stránkách a v e-schopech.Nový projekt AmaPro Struktura vývojového diagramu pro vytvoření programu

GISA je inteligentní gramatický systém assemblerů, který byl vyvinut skupinou AmaPro pro návrh programových řešení hardwarových zařízení. Základem GISA je primární zpracování, které je provedeno na papíře. Následuje sekundární řešení GISA, které je modifikováno v některém textovém editoru. GISA se zavádí pro zjednodušení přípravy a globálního vnímání celého programu. Naše poznatky a přípravy se začnou zpracovávat v některém programovacím jazyku. Pomocí programového vývojového prostředí se programové rutiny ladí a optimalizují. Produkt výsledné kompilace bude modifikován na příslušný typ procesoru a assemblerovým prohlížečem editován. Následně se provádí funkční testy a provádí se zpětná korekce SW. Dle požadavků a možností HW se aplikuje SW do systému zařízení.

Poznámka:
Přirozeně se nepředpokládá, že programátor vezme elektronický modul, sedne ke klávesnici PC a bude psát dlouhé strojové rutiny pro uvedený typ procesoru.

Struktura vývojového diagramu:

Primární zpracování GISA

Sekundární zpracování GISA

Programové moduly vývojového prostředí (např. C)

Implementace assembleru na příslušný typ procesoru (např. Z80, x51)

Finální skládání rutin do paměťových bloků (EPROM)

Otevře stránky Fulltextové vyhledávání na celém serveru
Digitalizované odborné knihy
Velká encyklopedie pojmů a zkratek
Česko - anglicko - německý technický slovník
Klasický katalog firem, služeb a stránek
OnLine překladač  vět a textů (nepoužívá Google)
Stránky pro chvíle oddechu od studia, relaxace
Katalog českých firem dle technologií
Internetový odkazník
 Wikipedie   Seznam stránek   Kapitoly témat   Významné servery   Klíčová slova 
Otevře hlavní stranu společnosti AmaPro

Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu správce www.amapro.cz je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na www.amapro.cz a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty. Články, jejichž přímým autorem není amapro.cz lze publikovat pouze se souhlasem jejich majitelů či administrátoru příslušného webu.