www.amapro.cz & David Bazala [AmaPro]

Otevře webové stránky AmaPro


Otevře hlavní stránku společnosti AmaPro
Internetové stránky určené pro studenty středních a vysokých odborných škol.


amapro.cz/odkazy Projekt eliminuje vyhledávání klíčových slov na komerčních stránkách a v e-schopech.Nový projekt AmaPro Programové vývojového prostředí (např. C)

Programovací prostředky vývojového prostředí (C) pracují jako rozhraní mezi vývojářem a příslušným typem procesoru. Tak jak compiler bude muset akceptovat požadavky procesoru, musí i vývojář již plně používat definované příkazy onoho programovacího jazyka. Rozdíl od GISA spočívá v tom, že ačkoliv vývojář ví co má příkaz provést, musí to přesně zadat do zdrojového výpisu programu. Příkazy si již nemůže zkracovat ani měnit pro své oči. Při neznalosti příkazu by interpret (převaděč) vypsal chybovou hlášku o neznámém příkazu. Cílem tohoto kroku je převést náš GISA program do podoby zdrojové rutiny programovacího jazyka. Čím větší praxi budeme mít s tímto programovacím jazykem, tím více se bude GISA podobat zdrojovému souboru programovacího jazyka. Na této úrovni se zpravidla ještě neurčuje v které části paměti bude ležet výsledný strojový kód programu a neznají se absolutní adresy pro návěstí odskoků. Proto je již dobré si názvy modulů a odskoků určit v GISA. Naše progr
Otevře stránky Fulltextové vyhledávání na celém serveru
Digitalizované odborné knihy
Velká encyklopedie pojmů a zkratek
Česko - anglicko - německý technický slovník
Klasický katalog firem, služeb a stránek
OnLine překladač  vět a textů (nepoužívá Google)
Stránky pro chvíle oddechu od studia, relaxace
Katalog českých firem dle technologií
Internetový odkazník
 Wikipedie   Seznam stránek   Kapitoly témat   Významné servery   Klíčová slova 
Otevře hlavní stranu společnosti AmaPro

Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu správce www.amapro.cz je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na www.amapro.cz a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty. Články, jejichž přímým autorem není amapro.cz lze publikovat pouze se souhlasem jejich majitelů či administrátoru příslušného webu.