www.amapro.cz & David Bazala [AmaPro]

Otevře webové stránky AmaPro


Otevře hlavní stránku společnosti AmaPro
Internetové stránky určené pro studenty středních a vysokých odborných škol.


amapro.cz/odkazy Projekt eliminuje vyhledávání klíčových slov na komerčních stránkách a v e-schopech.Nový projekt AmaPro Základem tohoto článku je seznámit s novou metodou GISA, která právě probíhá v AmaPro jako čtvrtá etapa rozvoje. GISA vychází z Teorie a Praxe a to v důraznosti na pojmutí základních znalostí z KLASICKÉ elektroniky, nutné pro DNEŠNÍ digitální svět. Myšlenky kontinuálně navazují na metody CAM a CSM.

Aplikace GISA - ukázka

(aktivace požadavku v GSM pomocí SMS)

Ačkoliv na podobném principu pracují jistá zařízení, která byla vyvinuta pro účely teroristických organizací, nemá AmaPro s vývojem tohoto zařízení nic společného. Cílem tohoto článku jsou opět základní myšlenky AmaPro, podstaty Teorie a Praxe. Tento článek se zabývá opět dvěmi základními metody Teorie a Praxe. Jedná se CSM a CAM. Ukázka způsobu jak dedukovat principy nejmodernějších technologií (CAM) a jako cestou je dále využívat (CSM).

Otevře stránky Fulltextové vyhledávání na celém serveru
Digitalizované odborné knihy
Velká encyklopedie pojmů a zkratek
Česko - anglicko - německý technický slovník
Klasický katalog firem, služeb a stránek
OnLine překladač  vět a textů (nepoužívá Google)
Stránky pro chvíle oddechu od studia, relaxace
Katalog českých firem dle technologií
Internetový odkazník
 Wikipedie   Seznam stránek   Kapitoly témat   Významné servery   Klíčová slova 
Otevře hlavní stranu společnosti AmaPro

Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu správce www.amapro.cz je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na www.amapro.cz a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty. Články, jejichž přímým autorem není amapro.cz lze publikovat pouze se souhlasem jejich majitelů či administrátoru příslušného webu.