www.amapro.cz & David Bazala [AmaPro]

Otevře webové stránky AmaPro


Otevře hlavní stránku společnosti AmaPro
Internetové stránky určené pro studenty středních a vysokých odborných škol.


amapro.cz/odkazy Projekt eliminuje vyhledávání klíčových slov na komerčních stránkách a v e-schopech.Nový projekt AmaPro
A="11111111:11111111"
A=65335
A=$ffff
Nastavení proměnné A na definovanou hodnotu. Hodnotu si pro přehled uvádíme v takovém tvaru, který nám bude gramaticky nejvýhodnější. Typ proměnné není pro gramatický návrh podstatný. Předpokládáme zatím, že hodnota může být jakákoliv. Typ proměnné se bude akceptovat až při detailním programování. Používáme-li tento typ univerzální proměnné, nekombinujme na ní instrukční metody jako např. BNE, ADD, BEQ. Univerzální proměnné si zavádíme v případě substituce grafických symbolů (+-/* a dalších matematických výrazů) za nepřehledné detailní instrukční kódy.
Otevře stránky Fulltextové vyhledávání na celém serveru
Digitalizované odborné knihy
Velká encyklopedie pojmů a zkratek
Česko - anglicko - německý technický slovník
Klasický katalog firem, služeb a stránek
OnLine překladač  vět a textů (nepoužívá Google)
Stránky pro chvíle oddechu od studia, relaxace
Katalog českých firem dle technologií
Internetový odkazník
 Wikipedie   Seznam stránek   Kapitoly témat   Významné servery   Klíčová slova 
Otevře hlavní stranu společnosti AmaPro

Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu správce www.amapro.cz je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na www.amapro.cz a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty. Články, jejichž přímým autorem není amapro.cz lze publikovat pouze se souhlasem jejich majitelů či administrátoru příslušného webu.