www.amapro.cz & David Bazala [AmaPro]

Otevře webové stránky AmaPro


Otevře hlavní stránku společnosti AmaPro
Internetové stránky určené pro studenty středních a vysokých odborných škol.


amapro.cz/odkazy Projekt eliminuje vyhledávání klíčových slov na komerčních stránkách a v e-schopech.Nový projekt AmaPro
GOSUB
Příkaz je obdobou instrukce JSR. Umístění a hodnoty definující GOSUB nejsou podstatné. Příkaz nás informuje o tom, že běh programu bude pokračovat za návěstím GOSUB. Návěstí neukazuje přímo na místo v paměti ani v programu. GOSUB inicial_tisk přeruší běh programu a program začne provádět podprogram inicial_tisk. Běh programu pokračuje tak dlouho, než se vyskytne návratový příkaz RETURN. Ten je obdobný k RTS. Správce běhu programů se dotáže na místo odskoku a běh programu pokračuje. Odskok do programu lze provádět i v podprogramu. Je nutné akceptovat kolik GOSUB a RETURN příkazů zvládne Váš systém. V případě gramatického programování je nutné zvážit vnímavost a přehlednost počtu vnořených GOSUB.
Otevře stránky Fulltextové vyhledávání na celém serveru
Digitalizované odborné knihy
Velká encyklopedie pojmů a zkratek
Česko - anglicko - německý technický slovník
Klasický katalog firem, služeb a stránek
OnLine překladač  vět a textů (nepoužívá Google)
Stránky pro chvíle oddechu od studia, relaxace
Katalog českých firem dle technologií
Internetový odkazník
 Wikipedie   Seznam stránek   Kapitoly témat   Významné servery   Klíčová slova 
Otevře hlavní stranu společnosti AmaPro

Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu správce www.amapro.cz je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na www.amapro.cz a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty. Články, jejichž přímým autorem není amapro.cz lze publikovat pouze se souhlasem jejich majitelů či administrátoru příslušného webu.