www.amapro.cz & David Bazala [AmaPro]

Otevře webové stránky AmaPro


Otevře hlavní stránku společnosti AmaPro
Internetové stránky určené pro studenty středních a vysokých odborných škol.


amapro.cz/odkazy Projekt eliminuje vyhledávání klíčových slov na komerčních stránkách a v e-schopech.Nový projekt AmaPro
GOTO
Je obdobný příkaz ke GOSUB s tím rozdílem, že se neakceptuje požadavek na nutnost uložení odskoku. Nebude se běh programu se vracet (pokud nebude zajištěno jinak). Jedná se o tzv. odskok na tvrdo. Narazí-li běh programu na příkaz GOTO, je program ihned přesměrován na uvedené návěstí.

GOTO hdsk_11 způsobí pokračování programu na návěstí modulu hdsk_11. Aktuální umístění tohoto modulu v paměti není podstatné. Tohoto způsobu skákání v programu se moc nepoužívá. Lze výhodně použít v případě, kdy aplikace sama sebe uzná za nekorektní. Provede pevný odskok na modul výpisů chybových zpráv a ukončí aplikace. Veškeré aktuální proměnné a vektory již nebudou podstatné, resp. využitelné, neboť program se alespoň korektně odhlásí.

[start] GOTO start způsobí nekonečnou smyčku. Program se zastaví na cyklu start jdi na start, jdi na start. Přerušení této smyčky lze provést rutinou na nižší programové úrovni (BREAK).

Otevře stránky Fulltextové vyhledávání na celém serveru
Digitalizované odborné knihy
Velká encyklopedie pojmů a zkratek
Česko - anglicko - německý technický slovník
Klasický katalog firem, služeb a stránek
OnLine překladač  vět a textů (nepoužívá Google)
Stránky pro chvíle oddechu od studia, relaxace
Katalog českých firem dle technologií
Internetový odkazník
 Wikipedie   Seznam stránek   Kapitoly témat   Významné servery   Klíčová slova 
Otevře hlavní stranu společnosti AmaPro

Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu správce www.amapro.cz je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na www.amapro.cz a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty. Články, jejichž přímým autorem není amapro.cz lze publikovat pouze se souhlasem jejich majitelů či administrátoru příslušného webu.