www.amapro.cz & David Bazala [SOFTWARE]

Otevře webové stránky AmaPro


Otevře hlavní stránku společnosti AmaPro
Internetové stránky určené pro studenty středních a vysokých odborných škol.


amapro.cz/odkazy Projekt eliminuje vyhledávání klíčových slov na komerčních stránkách a v e-schopech.Nový projekt AmaPro
SmsTranslátor CZ


Aplikace umožňuje rychlý překlad textů s českou diakritikou na text bez háčků a čárek. Aplikace je vhodná pro převod části textů, např. vtipů, pro odesílání jako SMS na mobil. Aplikaci lze také použít pro transformaci obsahů emailu s českým textem na text univerzálně použitelný pro aplikace nezávislé na platformě, tedy bez použití háčků a čárek.

Vezmeme-li označený text, např. z Wordu a pomocí CTRL+V ji vložíme do gumičky (Clipboard), pak pomocí tlačítka "Paste" text vložíme do horního okna aplikace. Následně pomocí tlačítka "Převeď" provedeme převod znaků v textů, který se objeví v dolním okně. Stisknutím tlačítka "Copy" se obsah dolního okna objeví v gumičce (Clipboard), kterou pak pomocí CTRL+V můžeme použít v jiné aplikaci, např. v MS Outlook.


Download: (stáhnout aplikaci)

Otevře stránky Fulltextové vyhledávání na celém serveru
Digitalizované odborné knihy
Velká encyklopedie pojmů a zkratek
Česko - anglicko - německý technický slovník
Klasický katalog firem, služeb a stránek
OnLine překladač  vět a textů (nepoužívá Google)
Stránky pro chvíle oddechu od studia, relaxace
Internetový odkazník
Katalog českých firem dle technologií
 Wikipedie   Seznam stránek   Kapitoly témat   Významné servery   Klíčová slova 
Otevře hlavní stranu společnosti AmaPro

Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu správce www.amapro.cz je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na www.amapro.cz a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty. Články, jejichž přímým autorem není amapro.cz lze publikovat pouze se souhlasem jejich majitelů či administrátoru příslušného webu.